KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15275188
nr 1527 5188
Asbjørn Gullerud, Vintervik. Signerad. Olja på duk, 50x72 cm, yttermått inklusive ram: 63x85 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 mars 2023
kl 18:12:21
10/3 18:59:32
12/3 18:23:24